Išmanusis aktyvumo registratorius LOOOQS

Nauja

Gamintojo LOOOQS išmanusis sportininko asistentas

Smulkiau

Pakankamas

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 4 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 4 taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,80 €.


42,42 €

-15%

49,90 €

Charakteristikos

Aukštis 68 mm
Plotis 50 mm
Gylis 18 mm

Apie prekę

Visiems sportuojantiems žmonėms ir tiems, kurie nori atidžiai sekti pasiektus rezultatus bei užsibrėžti naujus aktyvumo tikslus, siūlome į pagalbą pasitelkti olandų įmonės Loooqs gaminamą fitneso asistentą. Šis asistentas - tai patogi nedidelė apyrankė, puikiai tinkanti ant įvairiausio storio riešų. Jis tarnauja kaip rankinis laikrodis su daugybę įvairiausių funkcijų: skaičiuoja per dieną žengtus žingsnius, matuoja nueitus kilometrus, stebi dienos aktyvumą bei skaičiuoja sudegintas kalorijas! Be visų šių privalumų, fitneso asistentas gali veikti kaip žadintuvas - nustatytu laiku apyrankė pradės vibruoti ant Jūsų riešo. Taip pabusite tik Jūs, o Jūsų antroji pusė galės toliau ramiai miegoti.

Fitneso asistentas veikia susietas su išmaniuoju telefonu, turinčiu iOS (iPhone 4S ir vėlesni modeliai) bei Android 4.3 operacinėmis sistemomis. Telefone galite stebėti savo dienos rezultatus, lyginti juos su praėjusios dienos bei dalintis savo aktyvumu su draugais! Taip pat galite nustatyti būtinų per dieną nueiti žingsnių skaičių bei pasirinkti žadintuvo laiką. Fitneso asistentas - puikus pagalbininkas norimų rezultatų link!

Garantija: 24 mėnesiai

Pristatymo laikas: iki 3 dienų

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: