Elektroninėje parduotuvėje saulespakrovejai.lt galite atsiskaityti šiais būdais:


Apmokejimo budaiPaysera

Šiuo metu elektroninėje parduotuvėje už prekes galima sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis:

swedbank logo     Nordea logo      seb logo     siauliu banko logo      danske logo     Citadele bankas

  

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis Paysera sistema:

  1. Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje "Užsakymo turinys" pasirinkite savo banką. Tuomet spauskite "Aš patvirtinu užsakymą".
  2. saulespakrovejai.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
  3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.*
  4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į saulespakrovejai.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į elektroninę parduotuvę saulespakrovejai.lt neperduodami.

 

*mokėjimai vykdomi per www.paysera.lt elektroninių mokėjimų sistemą.

 

Bankinis pavedimas

Jei užsakymo vykdymo metu pasirinkote "Mokėti bankiniu pavedimu", tuomet jį patvirtinus, sekančiame lange bus pateikti trijų bankų - SEB, Swedbank ir DNB - rekvizitai. Pasirinkę Jums tinkamiausią banką, galėsite apmokėti už užsakytas prekes.

Jūsų patogumui, minėtų bankų sąskaitas bei kitus rekvizitus taip pat pateikiame žemiau.

 

Rekvizitai:

Gavėjas: Andrius Orlovas

A/S: LT39 7044 0007 3962 3429

Bankas: AB SEB bankas

ARBA

A/S: LT73 7300 0100 7476 0328

Bankas: AB Swedbank

ARBA

A/S: LT92 4010 0425 0267 9624

Bankas: AB DNB bankas

Mokėjimo paskirtis: nurodyti užsakymo numerį

 

Gavę apmokėjimą, iš karto įvykdysime Jūsų užsakymą.

 

Atsiskaitymas grynaisiais

Taip pat galite atsiskaityti grynaisiais pinigais, užsakymo metu pasirinkę šį mokėjimo būdą. Tokiu atveju už prekes apmokėsite jas atsiimdami. Su Jumis susisiekę, sutarsime patogų pristatymo laiką. Paslauga galioja tik Kauno mieste.