Katalogas

Įjungti filtrai
Būklė
Dydis
Spalva

Specialūs pasiūlymai

Perkamiausios

Gamintojai

Saulės baterijos - įkrovikliaiBūkite pasiruošę nenumatytoms situacijoms - įsigykite vieną iš mūsų universaliųjų įkroviklių su saulės elementu. Jei Jūs nepaliekate savo mobiliojo telefono išeidami iš namų, tai neišeikite iš jų ir be išorinės baterijos.Saulės baterijos – įkrovikliai: tai mobilūs įkrovikliai su saulės elementu Jūsų telefonui, planšetei, MP3/MP4 grotuvui, ...Būkite pasiruošę nenumatytoms situacijoms - įsigykite vieną iš mūsų universaliųjų įkroviklių su saulės elementu. Jei Jūs nepaliekate savo mobiliojo telefono išeidami iš namų, tai neišeikite iš jų ir be išorinės baterijos.Saulės baterijos – įkrovikliai: tai mobilūs įkrovikliai su saulės elementu Jūsų telefonui, planšetei, MP3/MP4 grotuvui, el. cigaretei, GPS imtuvui, kompiuteriui ar kitam nešiojamam įrenginiui.Jums reikia jo, nes:

  • Nelieka rizikos likti be mobiliojo telefono ar kito įrenginio jiems išsikrovus;
  • Jis universalus ir pritaikomas beveik visiems nešiojamiems elektroniniams prietaisams.
  • Juo lengva ir paprasta naudotis;
  • Tai produktas, skatinantis ekologiją;
  • Tai puikus daiktas keliaujant, stovyklaujant, plaukiojant laivu, žvejojant, žygiuose, išvykose dviračiais ar motociklais, skrendant lėktuvu, žaidžiant golfą, dirbant lauke, rengiant pikniką gamtoje, kopiant į kalnus, leidžiant laiką paplūdimyje, sportuojant, kitaip leidžiant laiką gamtoje ar tiesiog laikant automobilio daiktadėžėje nenumatytiems atvejams;
  • Tai nedidelis prietaisas, kuris lengvai tilps Jūsų kuprinėje, lagamine, rankinėje ar net kišenėje;
  • Jis gali išlaikyti energiją savyje kelis mėnesius.Baterijas su saulės elementu ir jų kainas rasite žemiau. Internetiniame mūsų kataloge prekes užsisakyti lengva ir patogu! 

Daugiau

Saulės baterijos - įkrovikliai Yra 12 prekių.

Rodoma 1 - 12 iš 12 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 12 dalykų